Producenci
Formy płatności

Formy płatności

Szanowny Kliencie,

decydując się na zakupy w otulzapachem.pl możesz skorzystać z następujących form płatności:

 • szybki przelew elektroniczny – jeśli wybierzesz opcję szybkiego przelewu, system automatycznie przeniesie Cię na stronę Twojego banku. Wystarczy, że się zalogujesz i potwierdzisz wykonanie wpłaty. Korzystamy z usług płatności on-line Shoper (Blue Media). Jest to całkowicie bezpieczny sposób, zapewnia wszystkie niezbędne zabezpieczenia transakcji i szyfrowanie Twoich danych tak samo, jakbyś korzystał bezpośrednio z usług swojego banku;
 • płatność kartą płatniczą - Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. - obsługujemy karty - Visa, Visa Electron, MasterCard, Master Card Electronic, Maestro.
 • płatność przy odbiorze (pobranie) – pieniądze możesz przekazać pracownikowi Poczty Polskiej lub kurierowi w momencie otrzymania przez Ciebie przesyłki;
 • przelew standardowy bezpośrednio na rachunek sklepu – możesz samodzielnie zlecić przelew za pośrednictwem bankowości internetowej lub stacjonarnego punktu zlecania płatności. Ważne jest, żeby w tytule przelewu podać numer zamówienia. Zalecamy także wpisanie imienia i nazwiska, które podałeś w formularzu w momencie finalizowania zakupów. Decydując się na tę formę płatności, towar zostanie wysłany do Ciebie zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

  Rachunek firmowy:
  PKO Bank Polski S.A. 18 1020 4795 0000 9602 0376 9106

  Otul Zapachem - Ryszard Czak
  ul. Za Wiatrakiem 4/1
  72-006 Mierzyn

 

Zwroty

Szanowny Kliencie,

jeśli wystąpiła konieczność zwrotu środków, a transakcja została wykonana za pomocą Twojej karty płatniczej, pieniądze zostaną Ci zwrócone na rachunek bankowy przypisany do tej karty płatniczej.

Szybkie przelewy obsługuje Blue Media S.A.


Płatności Shoper

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl